Willkommen :)


Zapraszamy na wypoczynek do domu wybudowanego w 2009 roku.

Obiekt znajduje się w uroczym zakątku Szklarskiej Poręby z pięknymi widokami na góry, w pobliżu lasów, ścieżek spacerowych i rowerowych prowadzących aż do Czech.

 Pobyt zimą w naszym pensjonacie to raj dla narciarzy. W odległości 250m przebiega trasa biegowa na Jakuszyce, 150m od pensjonatu znajduje się stacja kolejki do Jakuszyc i Harrahova, a od wyciągu orczykowego dzieli nas 380m.
ZAPRASZAMY! Zapewniamy miłą, domową atmosferę.
Przepraszamy palących, ale palenie papierosów TYLKO w wydzielonym pomieszczeniu.

OSRODEK  W SZKLARSKIEJ PORĘBIE POŁOŻONY NAJBLIŻEJ TRAS BIEGOWYCH NA JAKUSZYCE I WYCIĄGU ORCZYKOWEGO NA BABIŃCU

 

OPŁATA MIEJSCOWA 2.20 DZIENNIE


ZAPRASZAMY NA WYPOCZYNEK W PIĘKNIE POŁOŻONYM PENSJONACIE Z WIDOKIEM NA GÓRY, W OTOCZENIU LASÓW, SCIEŻEK SPACEROWYCH, ROWEROWYCH, SZLAKÓW TURYSTYCZNCH. DO CENTRUM TYLKO 20 MIN. SPACERKIEM. WSZYSTKIE POKOJE Z ŁAZIENKAMI, TV, INTERNETEM. RZY OBIEKCIE DUŻY PARKING.


 

Artykuły o regionie


Apartamenty do wynajęcia w Szklarskiej Porębie

Wejdźcie do sieci internetowej i sprawdźcie jak wiele miejsc zapewniających nocleg można wynająć w Szklarskiej Porębie. Nie zdziwiłbym się jeśli sami byście byli zaskoczeni ilością tego typu instytucji, które świadczą usługi noclegowe i wchodzą w skład tamtejszej bazy noclegowej. Tak naprawdę nie jest ważnym to czy jesteście zainteresowani obiektami takimi jak apartamenty w Szklarskiej Porębie , domki letniskowe czy też chociażby pola namiotowe, ponieważ wszystkiego jest pod absolutnym dostatkiem.

Warto spojrzeć zatem do owej sieci i warto sprawdzić jak bardzo wiele ofert możemy wykorzystać dla siebie po prostu. Tutaj również chciałbym podpowiedzieć, że nie tylko Internet udostępnia wspomniane oferty, ale to właśnie w oparciu o jego możliwości można znaleźć ich najwięcej i jest to najwygodnie więcej

Sie finden bei uns


  • Sehenswürdigkeiten

  • TV

  • Wifi

  • Parkplatze

StandortProsimy o kontakt
z właścicielem obiektu i poinformowanie
o niedziałającej stronie www.dworekslepowron.wszklarskiej.pl

tel.Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony